סדנה למחזור תכשיטים

על הסדנה 

את מביטה בשרשרת האדומה, לידה מונחת שרשרת פנינים לבנה, אני יודעת שאת זוכרת מי העניק לך את הראשונה, לכבוד איזה אירוע רכשת את השניה, לכל אחת מהן את רגשית קשורה.
האופנה השתנתה, לענוד אותן את פחות רוצה ובכל זאת, להניח בצד, למסור הלאה, עושה קצת קווץ' ואת לא רוצה.

יש לי רעיון בשבילך!

סדנה יצירתית חוויתית למחזור תכשיטים שיש ברשותך, להשאיר את הרגשות , לענוד את הזיכרונות. ליצור במו ידייך, בהשראתך האישית, תכשיט חדש עם נגיעה חלומית.
שרשרת שבורה תהפוך לצמיד או טבעת, רעיון עתיק יקבל משמעות עדכנית, עדי שעבר זמנו ישודרג לתליון ששינה את אופיו, זיכרון שעוד רגע חלילה יתפרק, יהפוך לחיוך מתרפק.

הסדנה כוללת:

אני מביאה את האהבה והידע שלי במחזור, בעזרתם נהפוך כל שארית ליופי של תכשיט.
בסטודיו שלי יעמדו לרשותך חומרי הגלם הדרושים, משטחי עבודה, סוגרים, שרוכי עור, שרשראות, כלי עבודה ועוד….

מה את מביאה:

שרשראות ישנות שאינך עונדת עוד, חלקי תכשיטים (למעט זהב וכסף), התרגשות, השראה, רעיונות וחלומות.

מה יהיה בידייך בסיום הסדנה:

2-3 שרשראות חדשות שעיצבת במו ידייך, במראה שבחרת, בצבעים שהחלטת ואולי אף חרזת חרוזים שחברתך לא עושה בהם כבר שימושים. חווית יצירה חדשה, משדרגת שיוצרת בליבך תחושת סיפוק מרתקת.

משך הסדנה: 3 שעות

מיקום: בביתי ברחובות או בבית הלקוח (ראשון לציון – אשדוד ללא תוספת עלות) , בכול מקום אחר תהיה תוספת תשלום שתתחלק בין המשתתפים.

מס' משתתפים: 8-10 משתתפים.

עלות: יחיד – 230 ₪ | זוג –  400 ₪

קצת על עצמי…

היכולת להעביר את הידע שרכשתי עם השנים לאחרים עושה לי שמח בלב!

נעים להכיר, אני אסנת גוטמן, שמי השני, יצירה. אני אוהבת ליצור במגוון אומנויות ומקדישה שעות של שמחה ואהבה, כדי להעביר את הידע שלי הלאה. ללמד בתשוקה את כל מי שנפשה חשקה ביצירה, כמוני.

נולדתי לבית יוצר. אני זוכרת את עצמי עוד כילדה תופרת, סורגת, רוקמת.

ביקשתי מהוריי להשתתף בכל חוג יצירה אפשרי. שמחתי שהסכימו. בכל שעה פנויה היה אלמנט של יצירה. כהמשך טבעי, גם בשנות בגרותי, לא הפסקתי ליצור בתחומים הנ"ל, בעיקר לעצמי ולמשפחתי.
במקצועי אני הנדסאית לאיכות הסביבה, תהיתי עם עצמי, איך אשלב את התחום המעשי ביצירה? זה החל במסעותיי לחו"ל, גאנה יקרה, מרוקו האהובה, שם ראיתי ונחשפתי לראשונה לחומרי גלם חדשים ומעניינים, ידעתם שחרוזי הזכוכית בגאנה, היו פעם בקבוקי בירה שבירים?

הנה הכיוון מתחיל!

לפני חמש שנים הגשמתי חלום ופתחתי עסק לעיצוב ומכירת תכשיטים. חומרי הגלם הממוחזרים הפכו בידיי לכלי עבודה מאתגרים. שרשראות, צמידים וטבעות ידידותיים לסביבה, אין שמחה ממני, יש במעשה ידיי שילוב של אג'נדה ויצירה.

חשבתי עם עצמי, איך אני מעבירה את הידע ומלמדת כל אישה?

ישבתי ורקחתי תוכניות סדנה לכל סוגי אומנויות היצירה. אני מלמדת גם מקרמה, סריגה ורקמה.

להביט בהן יוצרות, מפנות זמן לעצמן, מתלהבות וצוחקות, ממלא את ליבי שמחה גדולה, מעניק תחושת סיפוק נפלאה ומספק לי חומר למחשבה איזו עוד סדנה אני יכולה ללמד ולהעביר הלאה.

רוצה לתאם סדנה?

למידע נוסף והרשמה חייגו
052-363-1042 או השאירו פרטים